Zagraniczny motocyklista sfotografowany przez kamerę podczas jazdy na tylnym kole na głównej drodze w Phuket

Phuket -

Zagraniczny motocyklista został sfotografowany przez kamerę, gdy jeździł na tylnym kole na głównej drodze w Phuket.

Nagranie wideo z incydentu zostało opublikowane w lokalnej grupie na Facebooku w weekend (16 września). Grupa zagranicznych motocyklistów jechała drogą Thep Kasattri w subdystrykcie Rassada, w dzielnicy Mueang Phuket. Jeden z nich został sfotografowany przez kamerę podczas jazdy na tylnym kole.

Internauci w mediach społecznościowych byli zaniepokojeni niebezpiecznym zachowaniem i chcieli, aby organy ścigania podjęły dalsze działania.

Organy ścigania z Mueang Phuket były podobno poinformowane o incydencie i przejrzały materiał filmowy. Nie było jasne, czy nagranie zamieni się w pełnoprawne śledztwo i próbę zlokalizowania jeźdźca.

Nazwiska i narodowości osób w materiale były nadal niezidentyfikowane w czasie prasy.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.