Policja morska aresztuje uzbrojoną parę rzekomo kradnącą z łodzi na molo w Phuket

Phuket -

Policja morska w Phuket aresztowała uzbrojoną parę, która rzekomo kradła z łodzi na molo w Phuket.

Policja morska w Phuket powiedziała Phuket Express w piątek wieczorem (16 września)th), że aresztowano mężczyznę i kobietę na molo w podokręgu Rassada w dystrykcie Mueang Phuket.

Policja morska w Phuket nie ujawniła jednak nazwisk ani innych informacji o parze. Jeden z duetu był uzbrojony.

Aresztowanie nastąpiło po tym, jak policja morska otrzymała raporty od operatorów łodzi w pobliżu kanału Tha Jeen, że przedmioty w ich łodziach zostały skradzione. Policja morska w Phuket kontynuowała dochodzenie w celu aresztowania dwóch podejrzanych.

Podejrzani zostali zabrani na posterunek policji w Phuket. Postawiono im zarzuty nocnego najazdu na molo, kradzieży łodzi, nielegalnego posiadania broni palnej i publicznego noszenia broni bez pozwolenia.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.