78-letni cudzoziemiec poważnie ranny po upadku na paralotni w Rawai

Rawaj –

78-letni cudzoziemiec doznał poważnych obrażeń po upadku na paralotni w punkcie widokowym w Rawai.

Ratownicy zostali powiadomieni o incydencie w punkcie widokowym Khao Dang, znanym również jako punkt widokowy Windmill, w pobliżu plaży Naiharn w subdystrykcie Rawai wczoraj późnym popołudniem (19 września).th).

Zespół ratowniczy gminy Rawai powiedział lokalnym mediom, że wiał silny wiatr, gdy 78-letni obcokrajowiec upadł ze swoim paralotniarskim sprzętem. Złamał prawą rękę i zranił prawą nogę i biodro. Został przewieziony do pobliskiego szpitala w celu uzyskania pilnej pomocy medycznej.

Nazwisko i narodowość rannych cudzoziemców nie zostały ujawnione prasie przez służby ratownicze. Nie było też jasne, czy był emigrantem, czy turystą.

TPN zauważa, że ​​istnieją znaki ostrzegawcze zabraniające uprawiania paralotniarstwa w tym rejonie, ponieważ podobne incydenty miały miejsce w przeszłości.

Wcześniej pracownicy gminy Rawai ostrzegali turystów i miejscowych paralotniarzy przed robieniem tego ze względu na przepisy i przepisy zabraniające takich działań na tym obszarze, ale gmina poinformowała prasę, że wiele osób odmówiło słuchania. W rezultacie istnieją osoby i grupy, które nadal uprawiają paralotniarstwo i inne podobne czynności lotnicze na tym obszarze.

Nie jest jasne, czy z paralotniarstwem była związana firma lub biznes, czy też mężczyzna wykonywał tę czynność sam, czy z przyjaciółmi.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.