Fundacja Kusoldharm z Phuket przekazała 400,000 świątyniom żywność o wartości 42 XNUMX bahtów na bezpłatne wegetariańskie jedzenie?

Phuket -

Fundacja Kusoldharm Rescue Foundation przekazała żywność o wartości ponad 400,000 42 bahtów XNUMX chińskim świątyniom w Phuket, aby gotować dla ludzi bezpłatne wegetariańskie jedzenie.

Darowizna wczoraj (24 września)th) był prowadzony przez Active Presenting Crew Fundacji Ratownictwa Kusodharm i pana Lek Tantiwongpaisarn.

Łącznie 336 worków ryżu, 1,260 paczek wody i 276 butelek soi do gotowania, które według Pana Leka kosztowały 497,550 XNUMX Bahtów, zostały przekazane na gotowanie darmowego wegetariańskiego jedzenia dla ludzi.

Oficjalnie ogłoszono coroczny festiwal wegetariański w Phuket, który odbędzie się przez dziewięć dni od 26 wrześniath do października 4th.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.