Phuket City ostrzega przed sprzedażą lub zabawą z intensywnymi petardami podczas festiwalu wegetariańskiego

Phuket -

Gmina miasta Phuket wydała oficjalne ostrzeżenie dotyczące sprzedaży lub zabawy z intensywnymi petardami podczas corocznego festiwalu wegetariańskiego.

Gmina Phuket wydała następujące ostrzeżenie:

Sprzedaż lub zabawa z intensywnymi petardami jest zabroniona. Intensywne petardy mogą powodować nieprzyjemność publiczną lub szkodzić życiu i mieniu podczas Festiwalu Wegetariańskiego.

Każdemu, kto złamie zasady, grozi postępowanie sądowe. Prosimy o zgłoszenie nielegalnego zachowania pod numerem 191.

Phuket Express zauważa, że ​​dokładna definicja tego, czym jest intensywna petarda, była niejasna i pozostawiona w dużej mierze do interpretacji poszczególnych funkcjonariuszy organów ścigania i użytkownika.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.