Ceny pigułek metamfetaminy spadają, co powoduje wzrost liczby użytkowników w Phuket

Phuket -

Ceny pigułek metamfetaminy w Phuket spadały, co spowodowało wzrost liczby użytkowników.

Pan Somprach Prabsongkram, dyrektor administracyjny Phuket, powiedział Phuket Express: „Ostatnio nie znaleziono i nie skonfiskowano w Phuket żadnych nowych nielegalnych narkotyków projektantów”.

„Jednak ceny metamfetaminy w Phuket ogólnie spadły. To spowodowało wzrost liczby osób używających metamfetaminy. Tymczasem krystaliczna metamfetamina jest coraz bardziej konsekwentnie wykrywana przez organy ścigania i konfiskowana w tym miesiącu” – dodał Somprach.

„Funkcjonariusze ściśle zapobiegają transferowi nielegalnych narkotyków na wyspę, a także tłumią sprzedawców i użytkowników narkotyków” – zauważył Somprach.

Pan Somprach nie odniósł się konkretnie do pytania, dlaczego ceny metamfetaminy spadały, mimo że ceny wielu innych produktów cierpiały z powodu inflacji, w tym paliw i wielu kategorii żywności.

Phuket świętuje obecnie festiwal wegetariański, ale ceny warzyw również ostatnio wzrosły.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.