Jeździec dostarczający jedzenie z Phuket i klient ukarany grzywną w wysokości 1000 bahtów po walce o czas dostawy?

Phuket -

Jeździec dostarczający jedzenie i klient zostali ukarani grzywną po 1,000 bahtów po fizycznej walce w Chalong.

Policja prowincji Phuket poinformowała wczoraj (27 września), że w weekend mężczyzna zidentyfikowany tylko jako pan Sorasak zamówił jedzenie za pośrednictwem aplikacji do dostarczania żywności. W opinii kierowcy, który również nie został zidentyfikowany, lokalizacja miejsca dostawy była niezrozumiana i nieprawidłowa, w wyniku czego kierowca długo nie dojeżdżał do klienta.

Kierowca dostarczający jedzenie podobno poprosił swojego klienta o dodatkową opłatę za dostawę z powodu rzekomego nieprawidłowego adresu, zanim dwaj mężczyźni rozpoczęli słowną kłótnię, a następnie fizyczną walkę. Ich historia stała się popularna w mediach społecznościowych po tym, jak była świadkiem wielu osób.

Policja w Chalong wezwała obie strony do złożenia raportu. Postawiono im zarzuty napaści cielesnej, ale bez poważnych obrażeń. Obaj zostali ukarani grzywną w wysokości 1,000 bahtów i przeprosili za nieporozumienie.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.