Gubernator Phuket przygotowuje się do burzy Noru

Phuket -

Gubernator Phuket przygotowuje się do poradzenia sobie z burzą Noru.

Nasza poprzednia historia:

Tajski Departament Meteorologiczny w środę, 28 września, poinformował o osłabieniu tajfunu NORU do burzy tropikalnej przed przejściem przez Ubon Ratchathani i Amnat Charoen w czwartek, 29 wrześniah.

Wczoraj (28 września) odbyło się spotkanie w Sali Prowincji Phuketth) i był prowadzony przez gubernatora Phuket Naroonga Woonciewa.

Gubernator Naroong powiedział Phuket Express: „Jesteśmy przygotowani do radzenia sobie z burzą Noru, w tym do usuwania wody, schronienia, jedzenia i innej pomocy, aby pomóc ludziom. Każde właściwe biuro jest gotowe do pomocy w planach tak szybko, jak to możliwe.”

Biuro Morskie w Phuket ogłosiło, że łodzie wychodzą na morze z powodu silnych wiatrów i fal, które obowiązują do 1 października.

TPN zauważa, że ​​nie przewiduje się, aby burza miała duży wpływ na Phuket.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.