AKTUALIZACJA: Czterech podejrzanych aresztowanych po zaatakowaniu Amerykanina w Patong

Patong –

Czterech podejrzanych zostało aresztowanych po zaatakowaniu Amerykanina na Bangla Road wczesnym rankiem na początku tego tygodnia w Patong.

Nasza poprzednia historia:

Amerykanin doznał obrażeń po tym, jak rzekomo został zaatakowany na Bangla Road w Patong.

Szef policji w Patong, pułkownik Sujin Nilbodee, powiedział wczoraj po południu Phuket Express (28 września)th), „Nakazałem natychmiastowe dochodzenie po otrzymaniu zgłoszenia o incydencie. Policja sprawdziła w pobliżu nagrania z kamer CCTV. Potwierdziliśmy, że doszło do incydentu i zidentyfikowaliśmy czterech podejrzanych, którzy są pracownikami miejsc rozrywki na Bangla Road”.

„Czterej podejrzani przyznali, że zaatakowali Amerykanina, który, jak twierdzili, był pod wpływem alkoholu, zanim rozpoczęła się kłótnia, po której nastąpiła fizyczna konfrontacja. Dokładny charakter sporu i kto rozpoczął kłótnię jest nadal niejasny, a my dalej przesłuchujemy wszystkie zaangażowane strony i w pełni badamy incydent”. Szef policji podsumował.

Policja w Patong musi jeszcze ustalić, czy zostaną wniesione jakiekolwiek zarzuty, dopóki nie zakończą dochodzenia. Wszyscy czterej podejrzani i ofiara spotkali się z organami ścigania Patong, aby omówić incydent.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.