Nietrzeźwy amerykański turysta w Nakhon Si Thammarat podobno pił tajską whisky przez dwa dni z rzędu, zanim spowodował publiczne niedogodności

ZDJĘCIE: Nakhonjunction

Nakhon Si Thammarat -

Nietrzeźwy amerykański turysta w Nakhon Si Thammarat podobno pił tajską whisky (Lao Kao) nieprzerwanie przez co najmniej dwa dni, zanim spowodował publiczne zamieszanie.

Policja Khanom została powiadomiona o incydencie wczoraj po południu (5 października)th) przy Baan Pa Lane w dystrykcie Khanom. Przybyli na miejsce, aby znaleźć cudzoziemca, który krzyczał niezrozumiale przed lokalnym sklepem spożywczym. Samochód znajdujący się w pobliżu również został uszkodzony i po dłuższym czasie i przy pomocy narzędzi do kontroli tłumu, jak widać na powyższym zdjęciu, mężczyzna został w końcu złapany i aresztowany przez około tuzina policjantów.

Policja Khanom poinformowała Phuket Express, że mężczyzna został zidentyfikowany tylko jako 45-letni Andigo, obywatel amerykański. Niedawno wjechał do Tajlandii na miesięczną wizę turystyczną.

Ofiara, pan Soonthorn Chumchoo, powiedział Phuket Express: „Turysta spacerował po okolicy przez około dwa dni. Był mocno pod wpływem alkoholu i wydawał się być zły o coś. Uszkodził wszystko, obok czego przechodził, w tym mój sklep spożywczy. Użył też kamienia do uderzenia i uszkodzenia samochodu w pobliżu.

Inni świadkowie powiedzieli policji Khanom, że widzieli, jak turysta pije tajską whisky nieprzerwanie przez co najmniej dwa dni. Podobno skontaktowano się również z urzędnikami imigracyjnymi, ponieważ organy ścigania poinformowały, że planują deportację mężczyzny.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.