AKTUALIZACJA: Pięciu zagranicznych podejrzanych ucieka z Tajlandii po rzekomym wymuszeniu Rosjanina na wyspie Samui

FOTO: Telewizja Policyjna

Wyspa Samui, Surat Thani –

Pięciu zagranicznych podejrzanych uciekło z Tajlandii po tym, jak rzekomo byli zamieszani w wyłudzanie od Rosjanina kryptowaluty na wyspie Samui.

Nasze poprzednie historie:

Grupa domniemanych zagranicznych „gangsterów” była poszukiwana przez policję Samui 26 września, po tym, jak podobno groziła i wymuszała na Rosjaninie kryptowalutę.

Jeden z podejrzanych w Chonburi, którego policja nazwała jedynie panem ANDREY, 37-letnim obywatelem Kazachstanu, został aresztowany w Chonburi.

Teraz zaktualizuj historię:

„Wielki Żart”, zastępca komisarza tajskiej policji Surachet Hakpal powiedział prasie o podejrzanych uciekających z Tajlandii dzisiaj, 6 października 2022 r.

Nakaz aresztowania został wydany dla pozostałych pięciu podejrzanych, którzy już opuścili Tajlandię, a mianowicie:

PAN. SALMAN UMAYEV, 56 lat, obywatel Kazachstanu

PAN. GORBAKOW ASKHAB, 49, obywatel Kazachstanu

PAN. TSCHINGIS AKHMADOW, 39 lat, obywatel Niemiec

Pan SINGH MICHAEL, 35 lat, obywatel Niemiec

PAN. DANIL UGAY, 42 lata, obywatel Rosji

Policja kontynuuje dochodzenie, aby skontaktować się z Interpolem w celu uzyskania czerwonego zawiadomienia i, miejmy nadzieję, współpracować z odpowiednimi władzami w sprawie ekstradycji podejrzanych. Tajska policja nie określiła dokładnie, w jaki sposób i kiedy pięciu podejrzanych uciekło z Tajlandii.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.