AKTUALIZACJA: Pięciu zagranicznych podejrzanych ucieka z Tajlandii po rzekomym wymuszeniu Rosjanina na wyspie Samui

FOTO: Telewizja Policyjna

Wyspa Samui, Surat Thani –

Pięciu zagranicznych podejrzanych uciekło z Tajlandii po tym, jak rzekomo byli zamieszani w wyłudzanie od Rosjanina kryptowaluty na wyspie Samui.

Nasze poprzednie historie:

Grupa domniemanych zagranicznych „gangsterów” była poszukiwana przez policję Samui 26 września, po tym, jak podobno groziła i wymuszała na Rosjaninie kryptowalutę.

Jeden z podejrzanych w Chonburi, którego policja nazwała jedynie panem ANDREY, 37-letnim obywatelem Kazachstanu, został aresztowany w Chonburi.

Teraz zaktualizuj historię:

„Wielki Żart”, zastępca komisarza tajskiej policji Surachet Hakpal powiedział prasie o podejrzanych uciekających z Tajlandii dzisiaj, 6 października 2022 r.

Nakaz aresztowania został wydany dla pozostałych pięciu podejrzanych, którzy już opuścili Tajlandię, a mianowicie:

PAN. SALMAN UMAYEV, 56 lat, obywatel Kazachstanu

PAN. GORBAKOW ASKHAB, 49, obywatel Kazachstanu

PAN. TSCHINGIS AKHMADOW, 39 lat, obywatel Niemiec

Pan SINGH MICHAEL, 35 lat, obywatel Niemiec

PAN. DANIL UGAY, 42 lata, obywatel Rosji

Policja kontynuuje dochodzenie, aby skontaktować się z Interpolem w celu uzyskania czerwonego zawiadomienia i, miejmy nadzieję, współpracować z odpowiednimi władzami w sprawie ekstradycji podejrzanych. Tajska policja nie określiła dokładnie, w jaki sposób i kiedy pięciu podejrzanych uciekło z Tajlandii.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.