Dwóch nastolatków złapanych w ciągu godziny po kradzieży skrzynki na datki w świątyni w Chalong

Chalong –

Dwóch nastolatków zostało aresztowanych w ciągu godziny po kradzieży skrzynki na datki ze świątyni w Chalong.

Policja Chalong poinformowała wczoraj (8 października)th), że zostali powiadomieni o 2:48, że dwóch nastolatków płci męskiej ukradło pudełko na datki ze świątyni Latti Wanaram (Świątynia Tai) w Chalong.

Policja w Chalong natychmiast przeprowadziła śledztwo i aresztowała w ciągu godziny dwóch podejrzanych nastolatków w wieku 15 i 17 lat, którzy jechali motocyklem w Soi Yod Sanae w Chalong.

Skonfiskowano z nich pudła na datki z 560 bahtami. Zabrano ich na posterunek policji w Chalong w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

Nazwiska podejrzanych zostały zatajone ze względu na nieletnich.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.