Mężczyzna zażywający metamfetaminę aresztowany w Kathu po tym, jak znaleziono go wędrującego po prywatnym osiedlu

Katu –

Mężczyzna odurzony metamfetaminą został aresztowany po tym, jak znaleziono go wędrującego po prywatnym osiedlu mieszkaniowym w Kathu.

Policja w Kathu poinformowała Phuket Express o 6:22 rano (10 października)th), że zostali powiadomieni, że nieobliczalny mężczyzna błąka się po prywatnym osiedlu mieszkaniowym w Kathu.

Organy ścigania przybyły na miejsce zdarzenia i odkryły, że mężczyzna chodzi bez butów po posiadłości. Nie chciał mówić, ale mimo ostrzeżeń organów ścigania, aby zachować dystans, zbliżał się do policji

Policji udało się aresztować mężczyznę bez kłótni. Nie znaleziono przy nim żadnych nielegalnych narkotyków ani broni. Znalezione z nim prawo jazdy zidentyfikowano jako 32-letniego Nadon Fonglaae z Phang Nga.

Nadon przyznał się policji, że wziął kryształową metamfetaminę i pigułki metamfetaminy, a nieznany z nazwiska przyjaciel podrzucił go na osiedle, chociaż Nadon nie był pewien, dlaczego.

Nadon został zabrany na posterunek policji w Kathu w celu przeprowadzenia testów narkotykowych i dalszych zarzutów.

Tymczasem nietrzeźwy uzbrojony mężczyzna został aresztowany po tym, jak niósł kurczaka podczas całonocnego spaceru po Wyspie Kokosowej w Phuket, strasząc okolicznych mieszkańców.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.