Podejrzany próbuje zaatakować funkcjonariuszy policji nożem, zanim zostanie aresztowany w Phuket za pomocą kryształowej metamfetaminy i pigułek

Phuket -

Podejrzany, który podobno próbował napaść na funkcjonariuszy organów ścigania, został aresztowany za pomocą kryształowej metamfetaminy i pigułek w subdystrykcie Rawai, w dzielnicy Mueang Phuket.

Pan Akkara Suwatikun, dyrektor obrony prowincji Phuket, powiedział Phuket Express: „W miniony weekend aresztowaliśmy w Rawai pana Pichaia, znanego pod pseudonimem „Mook”. Odebrano mu 1.2 grama krystalicznej metamfetaminy, 22 pigułki metamfetaminy i dwa noże”.

„Pichai wyjął nóż, kiedy funkcjonariusze próbowali go aresztować. Próbował zaatakować oficerów, a następnie próbował uciec, ale mu się nie udało” – wyjaśnił pan Akkara.

„Aresztowanie nastąpiło po tym, jak otrzymaliśmy anonimową informację, że Pichai sprzedaje narkotyki w okolicy. Stawia mu zarzut nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1, noszenia broni w miejscach publicznych bez powodu i sprzeciwiania się aresztowaniu” – zauważył pan Akkara.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.