Ciało znalezione na wyspie Phangan, uważane za zaginionego Rosjanina

ZDJĘCIE: MGR online

Wyspa Phangan, Surat Thani –

Na wyspie Phangan znaleziono ciało i uważa się, że jest to zaginiony Rosjanin.

Wczoraj (12 października)th), policja Phangan została powiadomiona od obywatela Myanmaru, który badał zalesiony obszar, że ludzkie szczątki zostały znalezione w gęstym lesie w pobliżu wzgórza Kee Rad, oddalonego o jeden kilometr od szpitala Phangan.

Na miejsce zdarzenia w lesie przybyli policjanci i personel medyczny, aby znaleźć mocno zbutwiałe szczątki mężczyzny. Na jego ciele nie znaleziono śladów walki ani fizycznej kłótni. Policja uważała, że ​​mężczyzna zmarł co najmniej miesiąc przed odzyskaniem jego ciała. Policja uważała również, że mężczyzna był chory psychicznie i prawdopodobnie w psychozie i zagubił się i zdezorientował w dżungli, ostatecznie umierając z powodu odwodnienia.

Przyjaciele zaginionego przybyli później na posterunek policji w Phangan. Podobno potwierdzili, że mężczyzna był 30-letnim rosyjskim przyjacielem na podstawie wstępnego przeglądu dowodów (Phuket Express nie ujawnia jego pełnego nazwiska do czasu ostatecznej identyfikacji).

Przyjaciele wcześniej złożyli policji raport, że mężczyzna zaginął w szpitalu Phangan, gdy był leczony z powodu choroby psychicznej, po ucieczce ze szpitala.

Trzeba jednak przeprowadzić test DNA, aby w pełni zidentyfikować ciało mężczyzny.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.