AKTUALIZACJA: Dwóch Francuzów, którzy zaatakowali Tajskiego mężczyznę, wprowadzając go w śpiączkę, zostali uwięzieni w więzieniu Samui

ZDJĘCIE: MGR Online

Wyspa Samui, Surat Thani –

Dwóch Francuzów, którzy zaatakowali Tajskiego mężczyznę, wprowadzając go w śpiączkę, co zostało złapane na wirusowym wideo, jest teraz w więzieniu w więzieniu okręgowym Samui.

Nasza poprzednia historia:

Dwóm mężczyznom postawiono zarzuty napaści na inną osobę, powodującej poważne obrażenia i prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu.

Teraz aktualizacja:

Kapitan Sirichat Kamunee z policji Bo Phut powiedział Phuket Express: „Dwóch Francuzów jest teraz w więzieniu w więzieniu okręgowym Samui po tym, jak Sąd Prowincji Samui odmówił im zwolnienia za kaucją”.

Szef imigracji Surat Thani, pułkownik Supparuek Pankosol, powiedział Phuket Express: „Śledzimy przeszłość podejrzanego, aby sprawdzić, czy nie prowadzi on nielegalnej działalności w Tajlandii. Jeden z nich ma 30-dniową wizę turystyczną, a drugi jest żonaty z Tajką. Żaden z nich nie ma pozwolenia na pracę ani nie potrafi odpowiednio wyjaśnić, jak zarabia na życie, które pozwoliłoby im pozostać w Tajlandii i posiadać luksusowe porsche.

TPN zauważa, że ​​wirusowe wideo wydaje się pokazywać tylko jednego mężczyznę, kierowcę Porsche, atakującego ofiarę. Drugi mężczyzna, pasażer, był bez koszuli i wydawał się tylko obserwował incydent bez ingerencji. Policja utrzymywała jednak, że obaj mężczyźni są odpowiedzialni za podjęte działania.

Dziewczyna tajskiej ofiary twierdzi, że podziwiał Porsche dopiero wtedy, gdy dwaj Francuzi go zaatakowali, a jego dziewczyna przyznaje, że śledził podejrzanych przez krótki dystans, aby mieć lepszy widok na ich samochód.

Sama ofiara pozostaje w śpiączce w stanie krytycznym od czasu prasy.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.