Kolejne osuwisko na głównej drodze w Phuket blokuje cały pas w Rassadzie, władze zachęcają ludzi do pozostania w domu

Phuket -

Kolejne osuwisko na głównej drodze w Phuket zablokowało cały pas w Rassada w Mueang Phuket, co spowodowało chaos na drogach.

Kolejne osuwisko zgłoszono późnym popołudniem (19 października)th) na Chalermprakiat Rama 9 Road (obwodnica), która znajduje się w pobliżu obszar, który miał osuwisko w poniedziałek (17 października)th).

Ruch jest opóźniony, ponieważ cały pas jest blokowany przez drzewa i słupy energetyczne. Policja drogowa pomogła na drodze.

Kierowcy muszą zawracać w przeciwnym kierunku, co spowodowało chaos w ruchu na pobliskich obszarach. To łączy osuwiska i blokady dróg w Kathu i Patong.

Władze nakazują ludziom pozostać w domu, chyba że wystąpi krytyczna sytuacja awaryjna. Opóźnienia ruchu na pozostałych drogach szacuje się na kilka godzin od czasu publikacji prasy.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.