Policja z Phuket wzywa ludzi do pozostania w domu z powodu powodzi i osunięć ziemi, unikaj Patong

Patong, Phuket –

Policja w Phuket nakłania ludzi do pozostania w domu i unikania podróży do Patong z powodu opóźnień na wielu drogach.

Nasza poprzednia historia:

Kierowcy, którzy jadą z Kathu do Patong Hill, zgłosili szkody o 3:30 tego popołudnia (19 października). Po jednej stronie drogi grunt zaczął się osuwać, co spowodowało zawalenie się powierzchni pobocza i barierki ochronnej.

Droga prowadząca do Patong Hill z Kathu w Phuket jest obecnie tymczasowo zamykana po tym, jak zaczęła się zapadać w wyniku osuwiska.

Policja Prowincji Phuket ogłosiła dziś wieczorem oświadczenie (19 października)th). W ogłoszeniu stwierdzono: „Jeśli nie jest to konieczne, unikaj udania się do Patong. W tym czasie występują opóźnienia w ruchu z powodu wielu kierowców na różnych drogach od Patong do Chalong i do plaży Surin na obu trasach objazdowych”.

Władze proszą ludzi o pozostanie w domu, chyba że wystąpi nagły wypadek.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.