AKTUALIZACJA: Przyjaciele zaginionego Rosjanina w Phuket oferują 10,000 XNUMX USD za jej odnalezienie

Phuket -

Przyjaciele zaginionej Rosjanki w Phuket oferują 10,000 XNUMX dolarów każdemu, kto ma informacje i prowadzi do jej odnalezienia.

Nasze poprzednie historie:

53-letnia rosyjska turystka zniknęła z hotelu w dzielnicy Thalang.

Zaginiona Rosjanka była ostatnio widziana po tym, jak weszła do morza w Thang i zostawiła swoje ubrania i buty na plaży.

Teraz do aktualizacjite:

Gubernator Phuket Narong Woonciew powiedział Phuket Express: „Dzisiaj (24 października) trwają poszukiwania 53-letniej Eleny, obywatelki Rosji. Około 150 osób z zespołu poszukiwawczego próbowało przeszukiwać wszędzie, gdzie było to możliwe, tak szybko, jak to możliwe”.

„Zespoły poszukiwawcze szły wzdłuż plaży Nai Thong, w tym pobliskim lesie. W międzyczasie trwają poszukiwania morskie na łodziach i skuterach wodnych, a także na helikopterze. Poszukiwania rozszerzyły się na szersze obszary”. - dodał gubernator.

Doniesiono, że przyjaciele pani Eleny oferują 10,000 XNUMX dolarów każdemu, kto posiada informacje, które prowadzą do jej odnalezienia. Zainteresowani powinni skontaktować się z departamentami policji w rejonie Phuket w celu uzyskania wskazówek.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.