AKTUALIZACJA: Wydłużono godziny spacerów pieszych w Patong Hill

Patong, Phuket –

Godziny ruchu pieszego na częściach zawalonego Patong Hill są teraz przedłużone od 7:00 do 9:00.

Nasze poprzednie historie:

Droga prowadząca do Patong Hill w Phuket zaczęła się zawalać po osuwisku.

Droga prowadząca do Patong Hill z Kathu w Phuket jest obecnie tymczasowo zamknięta po tym, jak zaczęła się zawalać z powodu osuwiska

Od niedzieli (23 października)rd), droga jest nadal zamknięta dla wszystkich pojazdów i dostępna tylko dla pieszych. Władze miejskie Patong zorganizowały transfer spod znaku Patong City – Patong Firefighter Station między 07:00 rano. i 8:00.

Teraz aktualizacja:

Gmina Patong ogłosiła dzisiaj (24 października), że godziny marszu na tym obszarze zostały wydłużone o jeszcze jedną godzinę do godziny 9:00. Zapewnili również bezpłatny transport na obu końcach, aby przywieźć i odebrać gości.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.