Kolejna lokalna droga z Kathu do Patong Hill do remontu

Katu –

Kolejna lokalna trasa z Kathu do Patong Hill ma zostać odnowiona dla użytkowników motocykli.

Nasze poprzednie historie:

Droga prowadząca do Patong Hill w Phuket zaczęła się zawalać po osuwisku.

Droga prowadząca do Patong Hill z Kathu w Phuket jest obecnie tymczasowo zamknięta po tym, jak zaczęła się zawalać z powodu osuwiska.

Lokalny skrót drogowy z Chalong do Patong zostanie odnowiony dla użytkowników dróg.

Urzędnicy Kathu badają inną naturalną trasę z Kathu do Patong.

Teraz aktualizacja:

Szef dystryktu Kathu, Siwat Rawangkun, powiedział Phuket Express: „Zamierzamy wyremontować lokalną drogę z okolic domu kapłanów Bang Thong w Kathu do świątyni Boga Tygrysa na wzgórzu Patong”.

„Odległość wynosi około dwóch kilometrów. Remont zajmie dwa dni, zanim droga będzie gotowa do użytku dla motocykli” – dodał Siwat.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.