Kolejna lokalna droga z Kathu do Patong Hill do remontu

Katu –

Kolejna lokalna trasa z Kathu do Patong Hill ma zostać odnowiona dla użytkowników motocykli.

Nasze poprzednie historie:

Droga prowadząca do Patong Hill w Phuket zaczęła się zawalać po osuwisku.

Droga prowadząca do Patong Hill z Kathu w Phuket jest obecnie tymczasowo zamknięta po tym, jak zaczęła się zawalać z powodu osuwiska.

Lokalny skrót drogowy z Chalong do Patong zostanie odnowiony dla użytkowników dróg.

Urzędnicy Kathu badają inną naturalną trasę z Kathu do Patong.

Teraz aktualizacja:

Szef dystryktu Kathu, Siwat Rawangkun, powiedział Phuket Express: „Zamierzamy wyremontować lokalną drogę z okolic domu kapłanów Bang Thong w Kathu do świątyni Boga Tygrysa na wzgórzu Patong”.

„Odległość wynosi około dwóch kilometrów. Remont zajmie dwa dni, zanim droga będzie gotowa do użytku dla motocykli” – dodał Siwat.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.