Urzędnicy usuwają wdzierające się znaki na plaży Lay Phang w Thalang

Thalang –

Urzędnicy usunęli wdzierające się znaki na plaży Lay Phang w Thalang po tym, jak odpowiednie agencje nakazały wyburzenie wszystkich wtargniętych struktur.

Nasza poprzednia historia:

Konstrukcje, które rzekomo wkroczyły na tereny publiczne warte 50 miliardów bahtów na plaży Lay Phang w Cherng Talay, Thalang zostały ostatecznie zburzone.

Do rozbiórki przeznaczono sześć działek na tym terenie. Cztery z nich zostały już zburzone, a dwa inne wkrótce zostaną zburzone.

Teraz aktualizacja:

Wczoraj (26 października)th) zespół urzędników z Phuket Legal Execution Office oraz policja Cherng Talay przeprowadziła inspekcję obszaru zainteresowania na plaży Lay Phang – Layan Beach w subdystrykcie Cherng Talay.

Na tym terenie znaleziono pięć znaków mówiących: „Ten obszar jest przedmiotem sporu i toczy się proces sądowy między sektorami prywatnymi a rządem. Urzędnikom nie wolno nic robić w tej dziedzinie bez pozwolenia. Każde naruszenie tego, działania prawne zostaną podjęte. Skargi będą składane do urzędów państwowych.”

Urzędnicy oświadczyli, że zamierzają podjąć kroki prawne przeciwko każdemu, kto umieścił te znaki.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.