AKTUALIZACJA: Minister Turystyki i Sportu zasugeruje poprawę bezpieczeństwa na morzu dla turystów w Phuket

Phuket -

Minister Turystyki i Sportu zasugeruje premierowi Tajlandii poprawę bezpieczeństwa na morzu dla turystów w Phuket.

Ta sugestia wynika z niedawnej śmierci rosyjskiego turysty na wyspie.

Nasze poprzednie historie:

53-letnia rosyjska turystka zniknęła z hotelu w dzielnicy Thalang.

Zaginiona Rosjanka była ostatnio widziana po tym, jak weszła do morza w Thang i zostawiła swoje ubrania i buty na plaży.

Przyjaciele zaginionej Rosjanki w Phuket oferują 10,000 XNUMX dolarów każdemu, kto ma informacje i prowadzi do jej odnalezienia.

Ciało zaginionej Rosjanki w Phuket z Thalang zostało znalezione unoszące się w pobliżu plaży Patong w szóstym dniu głównych poszukiwań na całej wyspie.

Teraz aktualizacja:

Minister Turystyki i Sportu Pipat Ratchakitprakarn, który przybył do Phuket wczoraj rano (26 października) na XIII Spotkanie Wyższych Urzędników ASEAN w sprawie sportu, odwiedził również plażę Layan w Thalang.

Pan Pipat powiedział Phuket Express: „Bardzo mi przykro z powodu straty rodziny i przyjaciół pani Eleny. Nikt nie chce, żeby tak się stało. Dziękuję wszystkim, którzy zrobili wszystko, co w ich mocy, podczas tygodniowych poszukiwań Eleny.”

„Codziennie więcej turystów odwiedza Phuket. Większość z nich lubi plaże i lubi pływać. Są szanse na więcej takich strat, szczególnie w sezonie monsunowym – dodał Pipat.

„Zasugeruję premierowi Tajlandii, aby poprawił bezpieczeństwo na morzu, aby zadbał o turystów, takich jak więcej sprzętu ratunkowego i więcej ratowników” – zauważył pan Pipat.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.