Minivan Kathu Mayor i zagraniczny kierowca zderzają się w wypadku samochodowym, bez obrażeń

Katu –

Burmistrz Kathu, który był pasażerem, i niezidentyfikowany zagraniczny kierowca uniknęli obrażeń po wypadku dwóch pojazdówollizja w Kathu.

Policja Kathu została powiadomiona o wypadku o 1:50 tego popołudnia (28 października)th) w pobliżu stacji benzynowej w Kathu. Przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć na drodze uszkodzony czarny minivan i uszkodzony biały samochód. Nie zgłoszono żadnych obrażeń.

Burmistrz Kathu, pan Chaianan Sutthikun, który był pasażerem czarnego minivana i zagraniczny kierowca w białym samochodzie, uniknęli obrażeń.

Nie było od razu jasne, jakie okoliczności spowodowały wypadek lub kto zawinił. Tożsamość obu kierowców została zatajona przez policję w Kathu, a obie strony podobno współpracowały ze sobą w sprawie szkód i odpowiedzialności.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.