Mężczyzna umiera po dźgnięciu nożem przed centrum handlowym w Phuket Town

Phuket -

Mężczyzna zmarł po tym, jak został dźgnięty nożem przed centrum handlowym w Phuket Town.

Policja miasta Phuket została powiadomiona o incydencie o 6:45 rano (29 październikath) w pobliżu centrum handlowego przy Nimit Circle (Seahhorse Circle) w podokręgu Talad Yai, w dzielnicy Mueang Phuket, Phuket Town.

Przybyli na miejsce zdarzenia i znaleźli 49-letniego Jaroena Penngerna, leżącego na ziemi, mocno krwawiącego. Rany cięte zostały znalezione na jego ramieniu, nadgarstku i ciele. Został uznany za zmarłego na miejscu zbrodni.

Na miejscu znaleziono 30-centymetrowy nóż, portfel i monety.

Świadkowie powiedzieli policji, że podejrzany mężczyzna użył długiego noża, aby zaatakować ofiarę, po czym uciekł ze złotym naszyjnikiem.

Podejrzany później poddał się policji miasta Phuket, ale jego nazwisko i wiek nie zostały natychmiast udostępnione prasie.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.