Statek wycieczkowy „SPECTRUM OF THE SEA” wraca do Patong

Patong, Phuket –

Statek wycieczkowy „SPEKTRUM MORZA” powrócił po raz drugi z 4,000 turystów odwiedzających Patong i Phuket.

Nasza poprzednia historia:

Zespół urzędników Phuket kierowany przez gubernatora Phuket Naronga Woonciewa i dyrektora Phuket Tourism Authority of Thailand (Phuket TAT), panią Natasiri Ronnasiri, 24 październikath powitali turystów, którzy przybyli do Patong z liniowca „SPEKTRUM MORZA”.

Dziś (29 października brth) liniowiec ponownie wrócił do Patong. Tym razem około 4,000 turystów odwiedziło Patong i Phuket na jednodniową wycieczkę.

Urząd Turystyki Tajlandii w Phuket spodziewa się, że za każdym razem, gdy statek wycieczkowy odwiedzi, wygeneruje co najmniej 20 milionów bahtów. Phuket Express zauważa, że ​​nie jest jasne, w jaki sposób ta liczba została ustalona.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.