Duży, rzadki wieloryb Bryde'a znaleziony martwy w Rawai, Phuket

Rawaj –

Ogromny, rzadki wieloryb Bryde'a został znaleziony martwy na wyspie Racha niedaleko podokręgu Rawai, dystrykt Mueang Phuketryc.

Biuro Rybołówstwa w Phuket zostało powiadomione od pana Sarit Jadee, że wczoraj (30 października) znaleziono martwego wieloryba na plaży na wyspie Racha.

Biuro Departamentu Zasobów Morskich i Przybrzeżnych Phuket (DMCR) zostało wezwane na miejsce zdarzenia. Wieloryb został znaleziony martwy na plaży Laem Sai na południu wyspy Racha.

Został zidentyfikowany jako samica wieloryba Bryde o długości co najmniej 13 metrów. Wieloryb nie żył od co najmniej miesiąca. Wieloryb został odciągnięty na brzeg, aby znaleźć przyczynę śmierci, która nie była jasna od czasu prasy.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.