Nagi Brytyjczyk przyłapany na spacerowaniu po plaży na wyspie Samui

ZDJĘCIE: MGR Online

Wyspa Samui, Surat Thani –

Nagi Brytyjczyk został złapany na plaży na wyspie Samui.

W miniony weekend Halloween policja Samui została powiadomiona, że ​​na plaży Baan Mae Nam w subdystrykcie Mae Nam znaleziono nagiego cudzoziemca spacerującego po morzu.

Przybyli na miejsce, aby znaleźć nagiego cudzoziemca w morzu. Operatorzy łodzi próbowali mu pomóc, ale odpłynął. Cudzoziemca został później wyciągnięty z wody i prosił o ubranie.

Kapitan Aroon Moosikim z Urzędu Imigracyjnego Surat Thani powiedział ekspresowi Phuket: „To 30-letni Brytyjczyk, który niedawno przybył do Tajlandii z wizą turystyczną. Zatrzymuje się w pobliskim kurorcie. Powiedział, że przyłączył się do imprezy, ale nic więcej nie pamięta. Powiedział też, że chce sprowadzić wszystkich na spotkanie z bogiem”.

Organy ścigania Surat Thani planowały przeprowadzić testy narkotykowe mężczyzny i oskarżyć go o nieprzyzwoitość publiczną.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.