Urzędnicy sprawdzają lokale rozrywkowe w Patong w Halloween

Patong –

Urzędnicy przeprowadzili inspekcję lokali rozrywkowych na Bangla Road w Patong, aby zapewnić bezpieczeństwo w Halloween zeszłej nocy (31 października)st).

Zespół urzędników z Biura Okręgowego Kathu i policji w Patong przeprowadził inspekcję obiektów rozrywkowych, aby zapewnić turystom bezpieczeństwo.

Pan Pipop Sudkhao, dyrektor administracyjny Kathu, powiedział Phuket Express: „Operatorzy rozrywki i pracownicy są informowani, aby upewnić się, że sprawdzają swoich klientów przed wpuszczeniem ich na miejsce i skoncentrować się na braku broni i nielegalnych narkotyków. Jeśli zobaczyli podejrzane przedmioty, powinni poinformować funkcjonariuszy, a także sprawdzić zasady bezpieczeństwa przeciwpożarowego, takie jak upewnienie się, że wyjścia przeciwpożarowe nie są zablokowane i odblokowane.

Nie znaleziono poważnych naruszeń.

=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.