AKTUALIZACJA: Podejrzany mówi, że dźgnął nożem i zabił niewłaściwą osobę przez przypadek w pobliżu centrum handlowego Phuket

Phuket -

Nasza poprzednia historia:

Mężczyzna zmarł po tym, jak został dźgnięty nożem przed centrum handlowym w Phuket Town.

Pułkownik policji miasta Phuket, Sarawut Chooprasoot, powiedział Phuket Express: „Podejrzanym jest 35-letni Pan Pan, grafik, który zabił na śmierć 49-letniego Jaroena Penngerna, sprzedawcę żywności”.

„Jaroen później przedstawił się i poddał policji. Powiedział nam, że dźgnął niewłaściwą osobę. Powiedział, że myślał, że pan Jaroen był niezidentyfikowaną osobą, z którą miał wcześniej problem i przeprosił za dźgnięcie nożem i zabicie niewinnej osoby. Jednak ściganie i śledztwo nadal trwa”. – dodał pułkownik Sarawut.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.