Kolejna lokalna trasa z Kathu do Patong będzie gotowa za dwa tygodnie

Patong –

Kolejna lokalna trasa z Kathu do Patong będzie gotowa do użytku w ciągu dwóch tygodni, wspierana przez darowizny sektora prywatnego.

Nasza poprzednia historia:

Droga prowadząca do Patong Hill w Phuket zaczęła się zawalać po osuwisku.

Motocykle mogą teraz przejeżdżać częściowo zawaloną drogą Patong Hill Road.

Roboty drogowe realizuje Fundacja Rozwoju Patong. Teren trasy jest darowany przez Preecahwut Keesin, założyciela fundacji i innych sektorów prywatnych. Wiele sektorów prywatnych przekazało pieniądze na roboty drogowe.

Pan Preechawut Keesin powiedział Phuket Express: „Trasa wiedzie od Świątyni Tygrysa na wzgórzu Patong do toru gokartowego w Kathu, który ma około 2.5 kilometra. Droga ta pozwoli użytkownikom motocykli i samochodów, które mają być gotowe do użytku za dwa tygodnie. Nie możemy przegapić nadchodzącego sezonu. To jest po to, aby odzyskać gospodarkę Patong.

W międzyczasie dla użytkowników dróg zostanie odnowiony lokalny skrót drogowy z Chalong do Patong.

Kolejna lokalna trasa z Kathu do Patong Hill ma zostać odnowiona dla użytkowników motocykli.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.