Matka uratowana przed skakaniem na moście w Phuket przed córką

Phuket -

Matka została uratowana po tym, jak próbowała skoczyć z mostu w Thalang na oczach jej płaczącej córki.

Przywódca wioski Tha Chatchai Panupan Jindaphon opowiedział o incydencie Phuket Express. Został powiadomiony od dobrych Samarytan dziś rano (2 listopada)nd), że uratowali kobietę. Była na skraju mostu Thao Thep Kasattri (znanego jako most Sarasin), podczas gdy jej córka płakała w pobliżu.

Ratownicy i sołtys przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć matkę i jej córkę, które płakały na moście. Zabrano ich do policji Tha Chatchai po dalszą pomoc.

Ich nazwiska zostały zatajone ze względu na delikatność sytuacji.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.