Phuket wita nowy bezpośredni lot z Uzbekistanu

Phuket -

Międzynarodowe lotnisko w Phuket powitało nowy bezpośredni lot z Uzbekistanu.

Dzisiaj (3 listopadard), na Międzynarodowym Lotnisku Phuket urzędnicy i pracownicy powitali nowy bezpośredni lot linii QANOT SHARQ Airlines. To jest bezpośredni lot z Uzbekistanu do Phuket.

W sumie lotem przybyło 238 pasażerów, którzy przybyli do terminalu międzynarodowego. Na pamiątkę z lotniska otrzymali wodoodporne torby HKT We Care.

Witamy w Phuket z Phuket Express!

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.