Phuket wita nowy bezpośredni lot z Uzbekistanu

Phuket -

Międzynarodowe lotnisko w Phuket powitało nowy bezpośredni lot z Uzbekistanu.

Dzisiaj (3 listopadard), na Międzynarodowym Lotnisku Phuket urzędnicy i pracownicy powitali nowy bezpośredni lot linii QANOT SHARQ Airlines. To jest bezpośredni lot z Uzbekistanu do Phuket.

W sumie lotem przybyło 238 pasażerów, którzy przybyli do terminalu międzynarodowego. Na pamiątkę z lotniska otrzymali wodoodporne torby HKT We Care.

Witamy w Phuket z Phuket Express!

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.