Biuro morskie w Phuket zapewnia bezpieczeństwo na Loy Krathong

Phuket -

Biuro morskie w Phuket przygotowuje się dziś wieczorem do zapewnienia bezpieczeństwa na Loy Krathong (8 listopada)th).

Szef biura morskiego w Phuket, Nachapong Pranit, powiedział Phuket Express, że przy molach, w portach i miejscach Loy Krathong utworzono centra bezpieczeństwa na całej wyspie. Urzędnicy będą patrolować okolicę, aby zapewnić bezpieczeństwo.

Kapitanowie łodzi, właściciele łodzi i operatorzy łodzi są informowani o konieczności śledzenia wszystkich pomiarów bezpieczeństwa morskiego podczas wydarzeń Loy Krathong. Będą obserwowali, czy nie ma pływającego Krathonga, który zbliży się do łodzi, ponieważ będą na nich zapalone świece i kijki.

Pływające latarnie, petardy i fajerwerki są zakazane na molach. Infolinia biura morskiego w Phuket jest dostępna pod numerem 193, a infolinia ds. wypadków morskich pod numerem 1199 przez 24 godziny.

Dzisiaj, 8 listopada, obchodzony jest Festiwal Loy Krathong w Tajlandii, podczas którego ludzie zbierają się wieczorem, aby w całym kraju unosić kosze z kwiatami i liśćmi bananów.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.