Członek załogi łodzi aresztowany z tabletkami metamfetaminy w Ranong

Phuket -

Członek załogi łodzi został aresztowany z pigułkami metamfetaminy w Rpo.

Royal Thai Navy poinformowała Phuket Express, że została powiadomiona, że ​​członek załogi łodzi, który był na łodzi rybackiej, zamierza przywieźć narkotyki wielu ludziom w Ranong.

Odpowiedni oficerowie tajskiej marynarki wojennej przeszukali podejrzaną łódź rybacką w Ranong. W sumie znaleziono osiem tabletek metamfetaminy. Członek załogi łodzi, pan Somboon Kunpakdee, przyznał funkcjonariuszom, że te narkotyki należały do ​​niego. Został zabrany na posterunek policji Pak Nam w Ranong w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.