Patong zorganizuje wydarzenie „PHUKET TASTIVAL Seafood and Gastronomy: Dive Thru Seafood”

Patong –

Wydarzenie „PHUKET TASTIVAL Seafood & Gastronomy: Dive Thru Seafood” odbędzie się w Patong od 17 do 21 listopada 2022 r.

Gmina Patong poinformowała Phuket Express, że „PHUKET TASTIVAL Seafood & Gastronomy: Dive Thru Seafood” odbędzie się na Patong Beach w pobliżu Dolphin Public Park (Loma Park) od 11:00 do 8:00 od 17 listopada do listopada 21 stycznia 2022 r.

Świeże owoce morza będą serwowane podczas imprezy połączonej z ekstremalnymi zawodami w nurkowaniu „Go Green Active” i nurkowaniem ochronnym, a także przyjemnymi piosenkami na plaży.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.