Podejrzany aresztowany ze 107 tabletkami metamfetaminy w Phuket Checkpoint

Thalang –

Podejrzany został aresztowany ze 107 tabletkami metamfetaminy na punkcie kontrolnym Phuket w Thalang.

Policja Tha Chatchai poinformowała Phuket Express, że aresztowała mężczyznę zidentyfikowanego jako pan Pongpan, lat 36, na punkcie kontrolnym Phuket (Punkt kontrolny Tha Chatchai) w poddystrykcie Mai Khao na początku tego tygodnia.

Aresztowanie nastąpiło po tym, jak zaniepokojony anonimowy obywatel powiadomił policję, że podejrzany przewożący nielegalne narkotyki wjeżdża do Phuket pojazdem przez punkt kontrolny Phuket.

Funkcjonariusze przed przystąpieniem do przeszukania zatrzymali podejrzany pojazd. Przejęto od Pongpana 107 tabletek metamfetaminy.

Został zabrany na komisariat policji w Tha Chat Chai, aby stawić czoła zarzutom nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.