Szwed i córka uciekli z płonącego pojazdu w Phuket

Rawaj –

Szwedzki kierowca i jego córka przeżyli po wycieku benzyny, zanim jego samochód zapalił się w Rawai na Phuket.

Policja Chalong powiedziała Phuket Express, że została powiadomiona o wypadku wczoraj (14 listopada).th). Szwed jechał Wiset Road w kierunku Rawai, a z samochodu wyciekała benzyna, zanim pojazd zaczął się palić.

Kierowca zatrzymał samochód przed pocztą w Rawai i uderzył w ścianę. Samochód mocno płonął. Na miejsce wezwano strażaków, a gaszenie pożaru trwało około dziesięciu minut. W wyniku pożaru samochód został znacznie uszkodzony.

Kierowca został zidentyfikowany przez policję w Chalong jako 57-letni Hans-Ola Persson, obywatel Szwecji. Uciekł z samochodu ze swoją młodą córką i nie odnieśli obrażeń.

Jednak dwie niezidentyfikowane osoby zostały podobno ranne w wypadku motocyklowym na drodze Wiset, jak widać poniżej, gdzie wyciekła benzyna, ponieważ droga była śliska. Nie było jasne, czy policja w Chalong wniesie jakiekolwiek zarzuty prawne.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.