Motocyklista poważnie ranny po zderzeniu z samochodem w Thalang

Thalang –

Motocyklista odniósł poważne obrażenia po zderzeniu z samochodem w Thalang.

Policja Thalang została powiadomiona o wypadku wczoraj (20 listopada).th) na Thep Kasattri Road w podokręgu Sri Soonthorn.

Służby ratownicze i The Phuket Express przybyły na miejsce zdarzenia, aby znaleźć rannego kierowcę motocykla, pana Phon Narapong, lat 54. Odniósł on poważne obrażenia. W pobliżu stróże prawa znaleźli uszkodzony motocykl i samochód. Kierowca samochodu, pani Anchaee Chayapiwat, lat 37, również odniosła umiarkowane obrażenia. Obaj zostali przewiezieni do pobliskiego szpitala.

Nagranie z monitoringu pokazuje, że motocyklista zawracał, zanim zderzył się z samochodem nadjeżdżającym z prostej. Jednak odpowiednia policja kontynuuje dochodzenie w celu podjęcia dalszych potencjalnych działań prawnych i związanych z odpowiedzialnością.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.