Statek wycieczkowy Genting Dream przybywa do Patong po raz pierwszy

Patong –

Statek wycieczkowy Genting Dream przypłynął do Patong po raz pierwszy z Singapuru i Malezji

Zespół urzędników z Phuket kierowany przez wicegubernatora Phuket Amnauy Pinsuwan i dyrektor Urzędu Turystyki Phuket w Tajlandii (Phuket TAT), pani Natasiri Ronnasiri, dziś rano (23 listopada)rd) o godzinie 7:00 witali turystów, którzy przybyli do Patongu statkiem wycieczkowym Genting Dream.

Pani Nongyao Kirandorn, dyrektor Biura Urzędu ds. Turystyki Tajlandii (TAT) w Kuala Lumpur, powiedziała Phuket Express, że Genting Dream, który podróżuje z Singapuru i Malezji, dotarł do Patong, a podróż zajęła łącznie pięć dni.

„Genting Dream ma 18 poziomów z 1,674 pokojami, 35 restauracjami, parkami wodnymi, wspinaczką skałkową, parkami linowymi i tyrolką, spa i nie tylko.

„Genting Dream przewozi około 3,000 pasażerów. Wielu z nich odwiedza Patong i Phuket na jednodniową wycieczkę. Genting Dream wypłynie z Phuket dziś (7 listopada) o godzinie 00:23rd).

W międzyczasie pierwszy statek wycieczkowy przybył do Patong na Phuket w zeszłym miesiącu po złagodzeniu sytuacji związanej z Covid-19.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.