Statek wycieczkowy Genting Dream przybywa do Patong po raz pierwszy

Patong –

Statek wycieczkowy Genting Dream przypłynął do Patong po raz pierwszy z Singapuru i Malezji

Zespół urzędników z Phuket kierowany przez wicegubernatora Phuket Amnauy Pinsuwan i dyrektor Urzędu Turystyki Phuket w Tajlandii (Phuket TAT), pani Natasiri Ronnasiri, dziś rano (23 listopada)rd) o godzinie 7:00 witali turystów, którzy przybyli do Patongu statkiem wycieczkowym Genting Dream.

Pani Nongyao Kirandorn, dyrektor Biura Urzędu ds. Turystyki Tajlandii (TAT) w Kuala Lumpur, powiedziała Phuket Express, że Genting Dream, który podróżuje z Singapuru i Malezji, dotarł do Patong, a podróż zajęła łącznie pięć dni.

„Genting Dream ma 18 poziomów z 1,674 pokojami, 35 restauracjami, parkami wodnymi, wspinaczką skałkową, parkami linowymi i tyrolką, spa i nie tylko.

„Genting Dream przewozi około 3,000 pasażerów. Wielu z nich odwiedza Patong i Phuket na jednodniową wycieczkę. Genting Dream wypłynie z Phuket dziś (7 listopada) o godzinie 00:23rd).

W międzyczasie pierwszy statek wycieczkowy przybył do Patong na Phuket w zeszłym miesiącu po złagodzeniu sytuacji związanej z Covid-19.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.