Kathu zorganizuje 25. Półmaraton

Kathu-

Gmina Kathu zorganizuje 25. Półmaraton Kathuth Jubileuszowa edycja na trasach lokalnych i przyrodniczych w grudniu.

Szef dystryktu Kathu, Siwat Rawangkun, powiedział Phuket Express: „Maraton odbędzie się w przyszłym miesiącu, 11 grudniath. W maratonie weźmie udział co najmniej 2,500 biegaczy”.

„W maratonie są cztery rodzaje biegów: Walk for Heath na 2.5 km bez ograniczeń wiekowych, Fun Run na 6 km, Mini Maraton na 10.5 km i Półmaraton na 21 km”.

„W sumie dla zwycięzców w każdej kategorii będzie ponad 80,000 XNUMX bahtów nagród. Przewidujemy również nagrody dla najmłodszego biegacza, najstarszego biegacza, bliźniaczych biegaczy i biegaczy w fantazyjnych kostiumach”.

„Kathu to odpowiednie miejsce na maratony z wieloma pięknymi trasami w pierwotnej lokalnej społeczności Phuket. Wspieramy ludzi w dbaniu o zdrowie poprzez ćwiczenia.” – podsumował Siwat.

Aby się zarejestrować, kliknij poniższy link.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.