Patong organizuje Wielki Dzień Sprzątania na Bangla Road

Patong –

Gmina Patong zorganizowała Wielki Dzień Sprzątania na Bangla Road.

Sprzątanie rozpoczęło się wczoraj rano (25 listopada).th) i był prowadzony przez burmistrza Patong, pana Chalermsak Meneesri. Dołączyli do niego właściciele lokali rozrywkowych, operatorzy hoteli i inni pracownicy.

Pan Chalermsak powiedział Phuket Express. „Projekt był prowadzony przez biuro zdrowia publicznego i środowiska w gminie Patong. Ma na celu zachęcenie ludzi do dbania o czystość i środowisko oraz zachowanie zasobów naturalnych w rejonie Patong. Ponadto przygotowujemy się do przyjęcia większej liczby turystów w nadchodzącym szczycie sezonu”.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.