Lotnisko Phuket przeprowadzi duże ćwiczenia przeciwpożarowe na początku przyszłego tygodnia

Phuket-

Międzynarodowe lotnisko w Phuket ogłosiło, że zorganizują ćwiczenia przeciwpożarowe, które będą obejmować znaczną ilość dymu w ramach ćwiczeń.

Wczoraj (25 listopada) międzynarodowe lotnisko w Phuket ogłosiło, że we wtorek (29 listopada) 2022 roku o godzinie 10:00 do południa w pobliżu pasa startowego 27 odbędzie się ćwiczenie przeciwpożarowe.

Podczas treningu w powietrze wokół lotniska zostanie wystrzelona duża ilość dymu. Obsługa lotniska przeprosiła za niedogodności.

Phuket Express zauważa, że ​​międzynarodowe lotnisko w Phuket musi informować o tym opinię publiczną za każdym razem przed ćwiczeniami przeciwpożarowymi, ponieważ czasami mieszkańcy nie zdawali sobie sprawy, że sytuacja na lotnisku to tylko praktyka, i w przeszłości byli słusznie zaniepokojeni.

=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.