Droga w pobliżu lotniska Phuket zostanie ukończona do końca tego miesiąca

Phuket-

Budowa drogi w pobliżu międzynarodowego lotniska Phuket w Thalang ma zostać ukończona do końca tego miesiąca.

Nasza poprzednia historia:

Wicegubernator Phuket kontynuował prace związane z modernizacją dróg w pobliżu międzynarodowego lotniska Phuket w dzielnicy Thalang, która według wicegubernatora jest opóźniona o 11 procent.

Wicegubernator Phuket Pichet Panapong i szef biura autostrad w Phuket, Yuttana Pitak, wczoraj (25 listopadath) przeprowadził inspekcję drogi numer 4031 (Mud Dok Khao- Airport Road) w pobliżu pasa startowego lotniska w podokręgu Maikhao.

Wicegubernator Pichet powiedział Phuket Express: „Budowa rozpoczęła się 10 marca tego roku, a jej zakończenie zaplanowano na 5 października tego roku, czyli łącznie 210 dni pracy. Prace są jednak opóźnione. Budowa ma się zakończyć do końca tego miesiąca. To druga droga prowadząca na teren lotniska.”

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.