Ponad 900,000 1 odwiedzających odwiedziło Phuket od XNUMX maja, mówi Thai Immigration

Phuket -

Od 900,000 maja Phuket odwiedziło ponad 1 XNUMX zagranicznych i tajlandzkich turystówst.

Szef imigracji w Phuket, pułkownik Thanet Sukchai, powiedział Phuket Express. „Od 1 maja brst do listopada 27th, łączna liczba odwiedzających wszystkich obywateli wynosi 934,164 914,746. Spośród nich 19,418 XNUMX to obcokrajowcy, a XNUMX XNUMX to goście z Tajlandii”.

Tymczasem niedzielny targ na Phuket Walking Street, znany również jako „Laad Yai”, co tydzień wciąż jest pełen tajskich i zagranicznych turystów.

Wiceprzewodniczący społeczności starego miasta Phuket, pan Somyos Patan, powiedział Phuket Express. „Targ jest jednym z najważniejszych miejsc turystycznych na Phuket i jest obowiązkowym punktem zwiedzania charakterystycznego targu na Starym Mieście w Phuket. Wraz z początkiem sezonu turystycznego na rynek przybywa więcej turystów z Tajlandii i zagranicy.

Obecnie rosyjscy turyści prowadzą przybywających gości z Indianami na drugim miejscu, jak widać tutaj.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.