Lotnisko Phuket organizuje duże ćwiczenia przeciwpożarowe

Phuket-

Międzynarodowe lotnisko w Phuket ogłosiło, że przeprowadziło ćwiczenia przeciwpożarowe, które obejmowały znaczną ilość dymu w ramach ćwiczeń.

Nasza poprzednia historia:

Międzynarodowe lotnisko w Phuket ogłosiło, że zorganizują ćwiczenia przeciwpożarowe, które będą obejmować znaczną ilość dymu w ramach ćwiczeń.

Dzisiejsze ćwiczenia (29 listopada) rozpoczęły się o godzinie 10:00 do południa w pobliżu pasa startowego 27. Podczas ćwiczeń w powietrze wokół lotniska wzbiła się duża ilość dymu. Personel lotniska przeprosił za niedogodności.

Ćwiczenia te są regularnie przeprowadzane z obszernymi ostrzeżeniami dla opinii publicznej ze względu na obawy dotyczące dymu i ognia z lotniska.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.