Samochody mogą teraz wjeżdżać na zniszczone wzgórze Patong

Patong –

Małe samochody mogą teraz wjeżdżać na zniszczone wzgórze Patong.

Szef dystryktu Kathu, Siwat Rawangkun, powiedział Phuket Express: „Od dzisiejszego popołudnia (30 listopadath) małe samochody (sedany, pickupy, minivany) mogą teraz wjeżdżać na zniszczone Patong Hill na Phra Baramee Road (4029) na pasie Kathu - Patong. Oznacza to, że oba pasy są teraz dozwolone dla motocykli i samochodów”.

„Jednak większe pojazdy (ciężarówki) nie są na razie dozwolone. Jeśli pada deszcz i powoduje ryzyko osunięcia się ziemi, nasz sprzęt wyśle ​​​​sygnały, aby nas ostrzec, a my ponownie rozważymy przejście dla bezpieczeństwa użytkowników dróg”.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.