Wielu zagranicznych turystów odwiedza lokalny targ Samui „The Wharf”

MGR online

Samui, Surat Thani –

Wielu zagranicznych turystów odwiedziło słynny lokalny targ i spróbowało tajskich potraw na wyspie Samui.

Pan Wiwat Chuenban, wiceprzewodniczący Rady Turystyki Tajlandii, powiedział Phuket Express, co następuje:

„Jeden z najbardziej znanych lokalnych targów ulicznych na wyspie Samui nazywa się „The Wharf Samui”, który znajduje się w dzielnicy Bo Phut. Targ jest otwarty w każdą środę i piątek od późnego popołudnia do późnej nocy. Większość sprzedawców to miejscowi ludzie, którzy sprzedają lokalną żywność i produkty”.

„Większość zagranicznych turystów była zainteresowana spróbowaniem tajskich potraw, takich jak Pad Thai, sałatka z papai (Somtam) i grillowany kurczak. Wspieraliśmy tajskie jedzenie jako Soft Power, a także rozwijaliśmy lokalną turystykę.” – dodał pan Wiwat.

Czy byłeś na tym rynku? Opowiedz nam o swoich doświadczeniach w komentarzach poniżej!

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.