Ponad 100,000 20 kilogramów śmieci zostało zrzuconych na Koh Siray przez ponad XNUMX lat, mówi Monsoon Garbage Thailand

domyślnym

Koh Siray, Mueang Phuket –

Ponad 100,000 20 kilogramów śmieci zostało wyrzuconych na Koh Siray przez ponad XNUMX lat, przynajmniej według grupy nadzorującej media społecznościowe.

Problem został ujawniony przez stronę na Facebooku „Monsoon Garbage Thailand” na początku tego tygodnia.

Pan Waranyoo Boonsit, administrator strony, powiedział Phuket Express, że obszar ten znajduje się w pobliżu targu rybackiego Phuket. Sprawę dotyczącą tych śmieci zgłosił do odpowiednich urzędów trzy lata temu.

Sprzątnęli śmieci na jednym małym obszarze. Jednak nadal znaczna część obszaru w pobliżu nie jest oczyszczona.

Według Waranyoo jest to w sumie około 100,000 20 kilogramów śmieci, które są wyrzucane nieprzerwanie od około XNUMX lat.

Waranyoo nie wyjaśnił od razu, kto wyrzuca śmieci, skąd one pochodzą ani skąd wiedział, że dzieje się tak od dwóch dekad, ale podobno odpowiednie agencje były świadome problemu.

Najwyraźniej do uchwycenia aktualnych zdjęć i warunków panujących w okolicy użyto drona.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.