AKTUALIZACJA: Druga eksplozja na kolei w Songkhla spowodowała śmierć trzech osób, cztery osoby zostały ranne

ZDJĘCIE: Siamrath

Songkhla –

  Druga eksplozja dziś rano (6 grudniath) około 300 metrów od miejsca zdarzenia na torze kolejowym w dystrykcie Sadao spowodował śmierć trzech osób, a cztery osoby zostały ranne.

Nasza poprzednia historia:

Bomba podłożona na torach kolejowych spowodowała wykolejenie pociągu towarowego w dzielnicy Sadao w sobotę 3 grudnia. Nie zgłoszono żadnych obrażeń.

Policja w Songkhla poszukuje podejrzanych rebeliantów, którzy w sobotę 3 grudnia podłożyli bombę, aby wykoleić pociąg towarowy w dzielnicy Sadao w Songkhla.

Teraz aktualizacja:

O 6:30 rano poinformowano, że druga bomba eksplodowała około 300 metrów od pierwszego wybuchu na linii kolejowej.

Podobno trzech pracowników kolei, którzy naprawiali kolej, zginęło, a co najmniej czterech innych zostało rannych. Odpowiednie służby badają teraz przebieg zdarzenia.

Pan Jesada Jitrat, gubernator prowincji Songkhla, potwierdził niedawno mediom, że w wyniku zdarzenia zginęły trzy osoby, w tym Pan Yingsak Chumtree, pracownik, Pan Nawarit Suwanchatri, pracownik Hat Yai Locomotive District i Pan Phumpan Petchsuk, zastępca inspektora Okręgu Lokomotyw Hat Yai.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.